Medical Update

Szkolenia, Konferencje, Kursy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie

Warsztaty Koagulologiczne

logoN
UWAGA! SZKOLENIE ON-LINE

Za udział w szkoleniu i zaliczeniu testu diagności laboratoryjni otrzymują 20 punktów edukacyjnych.

>>ZAPISY - kliknij tutaj<<

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie pod tytułem "Warsztaty Koagulologiczne". Warsztaty przeznaczone są dla pracowników laboratoriów, lekarzy oraz studentów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu koagulologii. Szkolenie może stanowić dobrą powtórkę przed egzaminem specjalizacyjnym. Szkolenie poprowadzi mgr Paweł Kozłowski (Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego).
Podczas szkolenia będą omówione następujące tematy:
1. Fizjologia układu hemostazy
2. Zaburzenia krwotoczne
3. Trombofilia wrodzona i nabyta
4. Monitorowanie leczenia przeciwkrzepliwego

INSTRUKCJA JAK ODBYĆ SZKOLENIE:

1. Po opłaceniu szkolenia należy utworzyć konto użytkownika na stronie https://medicalupdate24.pl (nie dotyczy osób, które posiadają już konto na stronie)
2. Aby można było się zalogować na stronie należy aktywować konto za pomoca linka wysłanego ze strony https://medicalupdate24.pl automatycznie na Państwa adres email.
3. Po aktywacji konta prosimy o cieprliwość, gdyż będziemy musieli zweryfikować Państwa płatność, aby móc udzielić dostępu do szkolenia. Werydikacja może potrwać do 48 godzin.
4. Szkolenie na stronie https://medicalupdate24.pl będzie dostępne do 30 kwietnia 2021. W tym czasie każdy użytkownik będzie miał pełny dostep do prezentacji oraz testu.
5.  Po zaliczeniu testu należy wypełnić formularz niezbędny do prawidłowego wysłania zaświadczenia o odbyciu kursu. Aby wypełnić formularz należy kliknąć w pozycję "Zaświadczenie"
6.. Zarówno test, formularz jak i ankietę wypełnić można tylko raz. Test zapisuje się na ostatnim pytaniu, na które została udzielona odpowiedź i można do niego wrócić w dowolnym momencie.

Punkty edukacyjne:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 20 punktów edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat. 

 

Szczegóły szkolenia:

Termin: 11 listopada 2020 - 30 kwietnia 2021
Jednostka szkoląca: Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Koszt uczestnictwa: 200,00 zł (netto) - uczestnicy, których udział opłacony zostanie ze środków publicznych (zwolnienie z VAT) - konieczne jest przesłanie do nas wypełnionego oświadczenia 

icon pdfoświadczenie.pdf
246 zł (200 zł+23% VAT) - pozostali uczestnicy

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet szkoleniowy w skład, którego wchodzą: identyfikator, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, przybory piśmiennicze, lunch.