Medical Update

Szkolenia, Konferencje, Kursy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie

logo

Nowotwory hematologiczne – chłoniaki i dyskrazje
Szkolenie w formie e-learningowej
10 punktów edukacyjnych "twardych"

>>Zapisy - kliknij tutaj<<

Nowotwory hematologiczne – chłoniaki i dyskrazje  to drugie ze szkoleń przeznaczone dla diagnostów laboratoryjnych oraz lekarzy zainteresowanych tematyką nowotworów limfoproliferacyjnych, chcących przypomnieć sobie lub poszerzyć zagadnienia z zakresu chorób rozrostowych układu chłonnego. Będzie ono także dobrą sposobnością do powtórzenia materiału przed egzaminem specjalizacyjnym.

Treści poruszanych wykładów obejmują m. in. podstawy rozwoju limfocytów, morfologię i immunofenotyp komórek limfopoezy, diagnostykę róznicową chłoniaków indolentnych i agresywnych z komórek B, możliwości diagnostyki gammapatii monoklonalnych, trudności diagnostyczne chłoniaków z komórek T. Bogaty materiał teoretyczny wsparty obrazami mikroskopowymi, wynikami analiz cytometrycznych i genetycznych stanowi świetna okazję do wybrania się w świat nowotworów limfoproliferacyjnych zarówno dla hematoentuzjastów, jak i dotychczasowych morfosceptyków.

Wykładowca:

Tomasz Górski – mgr analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, nauczyciel akademicki, pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii), pasjonat cytomorfologii i cytometrii przepływowej, na co dzień zajmujący się diagnostyką hematologiczną zarówno pacjentów pediatrycznych, jak i osób dorosłych.

Wszystkie wykłady są w formie prezentacji z narracją wykładowcy. 

W programie:

  1. Wstęp do diagnostyki chłoniaków i gammapatii
  2. Chłoniaki z małych komórek B
  3. Chłoniaki z dużych komórek B
  4. Gammapatie monoklonalne
  5. Chłoniaki T-komórkowe

Uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do:

-wykładów w formie prezentacji z narracją wykładowcy,

-slajdów prezentacji

-materiałów szkoleniowych w formie pdf.

Dostęp do testu:

Uczestnik może przystąpić do testu przez cały czas uzyskanego dostępu od szkolenia. Odpowiadać na dane pytanie można tylko raz. Test można rozwiązywać w dowolnym momencie szkolenia i jest on zapisywany na ostatnim pytaniu, na które uczestnik udzielił odpowiedzi. W przypadku niezaliczenia testu, jego reset następuje tylko po wykupieniu przedłużenia dostępu na kolejny okres, oraz jednoczesnym zgłoszeniu takiej prośby na adres biuro@medicalupdate.pl

 Użytkownik może wykupić dostęp do szkolenia na 60 lub 90 dni. 

  • Czas dostępu 60 dni - cena brutto 246,00 PLN (cena netto 200 PLN)
  • Czas dostępu 90 dni - cena brutto 290,00 PLN (cena netto 235,77 PLN)

 *Cena netto obowiązuje dla instytucji zwolnionych z podatku VAT (szpitale, przychodnie itp.)

ABY ODBYĆ SZKOLENIE NALEŻY:

1. Wypełnić formularz w zakładce zapisy:  https://www.medicalupdate.pl/nh2rej

2. Zalogować się na stronie https://medicalupdate24.pl (w przypadku nowych użytkowników należy utworzyć nowe konto)

3.Po zalogowaniu na stronie https://medicalupdate24.pl w zakładce Twoje Szkolenia wybieramy Otwórz szkolenie "Nowotwory hematologiczne – od MDS do AML" a następnie wybieramy ten sam czas dostępu co w punkcie 1 i klikamy WYBIERZ.  następnie przycisk DALEJ, a na końcu UZYSKAJ DOSTĘP

Po weryfikacji płatności otrzymacie Państwo maila z informacją o przyznaniu dostępu do szkolenia. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam też mogą trafiać te wiadomości.

PUNKTY EDUKACYJNE:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 10 PUNKTÓW edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat.

Szkolenie dostępne na stronie od 18 listopada 2021

Jednostka szkoląca: Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach