ZAŚWIADCZENIA od stycznia 2023 zaświadczenie będą wysyłane mailowo raz w miesiącu.
Ostatnia wysyłka zaświadczeń: 19-20 sierpnia 2024. Kolejna wysyłka zaświadczeń : 12-13 września 2024.

logowh2

Niedokrwistości mikrocytarne

>>ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ <<

Niedokrwistości mikrocytarne - pierwsze z trzech szkoleń poświęconych niedokrwistościom. Tematyka szkolenia obejmuje wiadomości wstępne dotyczące klasyfikacji laboratoryjnej i etiologicznej oraz algorytmy diagnostyczne niedokrwistości, metabolizm i stany niedoborowe żelaza, rzadkie niedokrwistości mikrocytarne z uwzględnieniem zaburzeń syntezy hemu, defektów metabolizmu żelaza i nieprawidłowości ilościowych syntezy globiny (talasemie). Szkolenie przeznaczone dla diagnostów laboratoryjnych i lekarzy zainteresowanych zagadnieniami z kręgu zaburzeń erytropoezy.

Wykładowca:

Tomasz Górski – mgr analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, nauczyciel akademicki, pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii), pasjonat cytomorfologii i cytometrii przepływowej, na co dzień zajmujący się diagnostyką hematologiczną zarówno pacjentów pediatrycznych, jak i osób dorosłych.

Wszystkie wykłady są w formie prezentacji z narracją wykładowcy. 

W programie:

  1. Wstęp do diagnostyki niedokrwistości
  2. Metabolizm żelaza
  3. Niedokrwistości z niedoboru żelaza
  4. Rzadkie niedokrwistości mikrocytarne. Część 1. Zaburzenia syntezy hemu
  5. Rzadkie niedokrwistości mikrocytarne. Część 2. Zaburzenia metabolizmu żelaza
  6. Rzadkie niedokrwistości mikrocytowe. Wrodzone ilościowe defekty syntezy globiny.

Uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do:

-wykładów w formie prezentacji z narracją wykładowcy,

-slajdów prezentacji

-materiałów szkoleniowych w formie pdf.

Dostęp do testu:

Uczestnik może przystąpić do testu przez cały czas uzyskanego dostępu od szkolenia. Odpowiadać na dane pytanie można tylko raz. Test można rozwiązywać w dowolnym momencie szkolenia i jest on zapisywany na ostatnim pytaniu, na które uczestnik udzielił odpowiedzi. W przypadku niezaliczenia testu, jego reset następuje po zgłoszeniu takiej prośby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Użytkownik może wykupić dostęp do szkolenia na 60 lub 90 dni. 

  • Czas dostępu 60 dni - cena brutto 246,00 PLN (cena netto 200 PLN)
  • Czas dostępu 90 dni - cena brutto 290,00 PLN (cena netto 235,77 PLN)

 *Cena netto obowiązuje dla instytucji zwolnionych z podatku VAT (szpitale, przychodnie itp.)

ABY ODBYĆ SZKOLENIE NALEŻY:

1. Wypełnić formularz w zakładce zapisy

2. Zalogować się na stronie   https://medicalupdate.pl (w przypadku nowych użytkowników należy utworzyć nowe konto)

3.Po zalogowaniu na stronie   https://medicalupdate.pl w zakładce Twoje Szkolenia wybieramy Otwórz szkolenie "Niedokrwistości mikrocytarne" a następnie wybieramy ten sam czas dostępu co w punkcie 1 i klikamy WYBIERZ.  następnie przycisk DALEJ, a na końcu UZYSKAJ DOSTĘP

Po weryfikacji płatności otrzymacie Państwo maila z informacją o przyznaniu dostępu do szkolenia. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam też mogą trafiać te wiadomości.

PUNKTY EDUKACYJNE:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 15 PUNKTÓW edukacyjnych. Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 100 w ciągu 5 lat. 

Według Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2023 r.osoby uprawnione do wykonywania czynności medycyny laboratoryjnej (bez PWZDL) w laboratorium (Dz.U. 2023 poz. 675) otrzymują za to szkolenie 15 punktów edukacyjnych

ZWOLNIENIE Z VAT

W przypadku osób, których udział w szkoleniu opłacany jest ze środków publicznych, konieczne jest wypełnienie oraz odesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oświadczenia, które można pobrać -> klikając tutaj <-

Wniosek o sfinansowanie szkolenia przez pracodawcę: pdf icon wniosek.pdf

Jednostka szkoląca: Warszawski Uniwersytet Medyczny