ZAŚWIADCZENIA od stycznia 2023 zaświadczenie będą wysyłane mailowo raz w miesiącu. Ostatnia wysyłka zaświadczeń: 8 listopada 2023. Kolejna wysyłka zaświadczeń: 13-14 grudnia 2023.

PROMOCJA: od 29 września ruszyła Promocja Jesienna Medical Update, szczegóły na stronie: https://medicalupdate.pl/index.php/pl/promocjajesienna
 SZKOLENIE STACJONARNE  Postępy w transfuzjologii laboratoryjnej 2023 cz.2  zostało ODWOŁANE

logowh2

Nowotwory hematologiczne – chłoniaki i dyskrazje

Nowotwory hematologiczne – chłoniaki i dyskrazje  to drugie ze szkoleń przeznaczone dla diagnostów laboratoryjnych oraz lekarzy zainteresowanych tematyką nowotworów limfoproliferacyjnych, chcących przypomnieć sobie lub poszerzyć zagadnienia z zakresu chorób rozrostowych układu chłonnego. Będzie ono także dobrą sposobnością do powtórzenia materiału przed egzaminem specjalizacyjnym.

Treści poruszanych wykładów obejmują m. in. podstawy rozwoju limfocytów, morfologię i immunofenotyp komórek limfopoezy, diagnostykę róznicową chłoniaków indolentnych i agresywnych z komórek B, możliwości diagnostyki gammapatii monoklonalnych, trudności diagnostyczne chłoniaków z komórek T. Bogaty materiał teoretyczny wsparty obrazami mikroskopowymi, wynikami analiz cytometrycznych i genetycznych stanowi świetna okazję do wybrania się w świat nowotworów limfoproliferacyjnych zarówno dla hematoentuzjastów, jak i dotychczasowych morfosceptyków.

Wykładowca:

Tomasz Górski – mgr analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, nauczyciel akademicki, pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii), pasjonat cytomorfologii i cytometrii przepływowej, na co dzień zajmujący się diagnostyką hematologiczną zarówno pacjentów pediatrycznych, jak i osób dorosłych.

Wszystkie wykłady są w formie prezentacji z narracją wykładowcy. 

Uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do:

-wykładów w formie prezentacji z narracją wykładowcy,

-slajdów prezentacji

-materiałów szkoleniowych w formie pdf.

Dostęp do testu:

Uczestnik może przystąpić do testu przez cały czas uzyskanego dostępu od szkolenia. Odpowiadać na dane pytanie można tylko raz. Test można rozwiązywać w dowolnym momencie szkolenia i jest on zapisywany na ostatnim pytaniu, na które uczestnik udzielił odpowiedzi. W przypadku niezaliczenia testu, jego reset następuje po zgłoszeniu takiej prośby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie:

  1. Wstęp do diagnostyki chłoniaków i gammapatii
  2. Chłoniaki z małych komórek B
  3. Chłoniaki z dużych komórek B
  4. Gammapatie monoklonalne
  5. Chłoniaki T-komórkowe

  Użytkownik może wykupić dostęp do szkolenia na 60 lub 90 dni. 

  • Czas dostępu 60 dni - cena brutto 246,00 PLN (cena netto 200 PLN)
  • Czas dostępu 90 dni - cena brutto 290,00 PLN (cena netto 235,77 PLN)

 *Cena netto obowiązuje dla instytucji zwolnionych z podatku VAT (szpitale, przychodnie itp.)

ABY ODBYĆ SZKOLENIE NALEŻY:

1. Wypełnić formularz w zakładce zapisy (formularz dostępny do 31 grudnia 2022)

2. Zalogować się na stronie   https://medicalupdate.pl (w przypadku nowych użytkowników należy utworzyć nowe konto)

3.Po zalogowaniu na stronie    https://medicalupdate.pl w zakładce Twoje Szkolenia wybieramy Otwórz szkolenie "Nowotwory hematologiczne – od MDS do AML" a następnie wybieramy ten sam czas dostępu co w punkcie 1 i klikamy WYBIERZ.  następnie przycisk DALEJ, a na końcu UZYSKAJ DOSTĘP

Po weryfikacji płatności otrzymacie Państwo maila z informacją o przyznaniu dostępu do szkolenia. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam też mogą trafiać te wiadomości.

PUNKTY EDUKACYJNE:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 10 PUNKTÓW edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat. ZAŚWIADCZENIA wysyłamy drogą mailową w ciągu 2 tygodni od zaliczenia testu i wypełnienia formularza "Zaświadczenie" na stronie szkolenia.

Jednostka szkoląca: Warszawski Uniwersytet Medyczny