logowh2

Nowotwory hematologiczne – od MDS do AML

Nowotwory hematologiczne – od MDS do AML to pierwsze z dwóch szkoleń przeznaczonego dla diagnostów laboratoryjnych i lekarzy chcących rozpocząć swoją przygodę z hematologią, a także dla tych którzy chcieliby przypomnieć sobie lub poszerzyć zagadnienia z zakresu chorób rozrostowych szeregów mieloidalnych szpiku kostnego. Będzie ono również dobrą sposobnością do powtórzenia materiału przed egzaminem specjalizacyjnym.

Wśród treści poruszanych w trakcie wykładów znajdują się podstawy hematopoezy, metody diagnostyki i monitorowania MRD, nozologia chorób rozrostowych linii mielopoezy wraz z implikacjami kliniczno-laboratoryjnymi. Bogaty materiał teoretyczny wsparty obrazami mikroskopowymi, wynikami analiz cytometrycznych i genetycznych stanowi świetna okazję do wybrania się w świat nowotworów hematologicznych zarówno dla hematoentuzjastów, jak i dotychczasowych morfosceptyków.

Wykładowca:

Tomasz Górski – mgr analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, nauczyciel akademicki, pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii), pasjonat cytomorfologii i cytometrii przepływowej, na co dzień zajmujący się diagnostyką hematologiczną zarówno pacjentów pediatrycznych, jak i osób dorosłych.

Wszystkie wykłady są w formie prezentacji z narracją wykładowcy. 

Uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do:

-wykładów w formie prezentacji z narracją wykładowcy,

-slajdów prezentacji

-materiałów szkoleniowych w formie pdf.

Dostęp do testu:

Uczestnik może przystąpić do testu przez cały czas uzyskanego dostępu od szkolenia. Odpowiadać na dane pytanie można tylko raz. Test można rozwiązywać w dowolnym momencie szkolenia i jest on zapisywany na ostatnim pytaniu, na które uczestnik udzielił odpowiedzi. W przypadku niezaliczenia testu, jego reset następuje po  zgłoszeniu takiej prośby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W programie:

1. Wstęp do diagnostykiWstęp do diagnostykinowotworów hematologicznych
2. Zespoły mielodysplastyczne
3. Nowotwory mieloproliferacyjne i mielodysplastyczno-mieloproliferacyjne
4. Ostre białaczki szpikowe
5. Nowotwory z histiocytów i komórek dendrytycznych

  Użytkownik może wykupić dostęp do szkolenia na 60 lub 90 dni. 

  • Czas dostępu 60 dni - cena brutto 246,00 PLN (cena netto 200 PLN)
  • Czas dostępu 90 dni - cena brutto 290,00 PLN (cena netto 235,77 PLN)

 *Cena netto obowiązuje dla instytucji zwolnionych z podatku VAT (szpitale, przychodnie itp.)

ABY ODBYĆ SZKOLENIE NALEŻY:

1. Wypełnić formularz w zakładce zapisy (formularz dostępny do 31 grudnia 2022)

2. Zalogować się na stronie   https://medicalupdate.pl (w przypadku nowych użytkowników należy utworzyć nowe konto)

3.Po zalogowaniu na stronie   https://medicalupdate.pl w zakładce Twoje Szkolenia wybieramy Otwórz szkolenie "Nowotwory hematologiczne – od MDS do AML" a następnie wybieramy ten sam czas dostępu co w punkcie 1 i klikamy WYBIERZ.  następnie przycisk DALEJ, a na końcu UZYSKAJ DOSTĘP

Po weryfikacji płatności otrzymacie Państwo maila z informacją o przyznaniu dostępu do szkolenia. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam też mogą trafiać te wiadomości.

PUNKTY EDUKACYJNE:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 10 PUNKTÓW edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat. ZAŚWIADCZENIA wysyłamy drogą mailową w ciągu 2 tygodni od zaliczenia testu i wypełnienia formularza "Zaświadczenie" na stronie szkolenia.

Jednostka szkoląca: Warszawski Uniwersytet Medyczny