Medical Update

Szkolenia, Konferencje, Kursy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie

Warsztaty hematologiczne - październik 2019

"Hematologia w pigułce - kompendium hematologii do egzaminu specjalizacyjnego”

logo
19 października 2019
Chałubińskiego 8, Warszawa

Za udział w szkoleniu diagności laboratoryjni otrzymują 7 punktów edukacyjnych.

>> ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ <<

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na szkolenie zatytułowane "Hematologia w pigułce - kompendium hematologii do egzaminu specjalizacyjnego”, które poprowadzą dr n. med. Justyna Chlebowska i mgr Agnieszka Wiśniewska. Szkolenie ze względu na swój ogólny charakter będzie stanowiło dobrą powtórkę dla osób przystępujących do egzaminu specjalizacyjnego z laboratoryjnej diagnostyki medycznej ale również dla pozostałych pracowników laboratoriów, lekarzy oraz studentów, którzy pragną ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu hematologii.

Na szkoleniu omówione zostaną m. in. następujące zagadnienia:

- niedokrwistości,

- przewlekłe nowotwory mieloproliferacyjne,

- choroby limfoproliferacyjne,

- ostre białaczki,

- gammapatie monoklonalne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem.

Punkty edukacyjne:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 7 punktów edukacyjnych tzw. "twardych". Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 50 w ciągu 5 lat. 

Szczegóły szkolenia:

Data wydarzenia: 19 października 2019 (sobota)
Jednostka szkoląca: Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Miejsce szkolenia: Sala konferencyjna Oxford Tower, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa (5 minut pieszo od Dworca Centralnego)
Wydawanie pakietów szkoleniowych: 9:00-10:00
Wykłady: 10:00-16:00
Koszt uczestnictwa: 150,00 zł (netto) - uczestnicy, których udział opłacony zostanie ze środków publicznych (zwolnienie z VAT) - konieczne jest przesłanie do nas wypełnionego oświadczenia 

icon pdfoświadczenie.pdf
184,50 zł (150 zł+23% VAT) - pozostali uczestnicy

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet szkoleniowy w skład, którego wchodzą: identyfikator, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, przybory piśmiennicze. W trakcie całego szkolenia dostępny będzie słodki poczęstunek oraz napoje ciepłe i zimne.